f
 

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi kierunkami wyjazdów firmowych (incentive). Organizacja wyjazdów motywacyjnych to dobry sposób na zacieśnienie relacji z pracownikami i klientami.


Niemcy - Berlin

Berlin to miasto wielokulturowe, zachęcające wieloma atrakcjami oraz wydarzeniami kulturalnymi. Podczas pobytu w stolicy Niemiec poza odwiedzeniem kultowych miejsc proponujemy:

- Trabi Safari, czyli przejażdżka trabantami po ulicach wschodniego Berlina.

- Friedrichstadt Palast - niezapomniane show w jednym z najbardziej znanych teatrów rewiowych w Europie. Wewnątrz znajduje się scena o powierzchni 2 200 m2 oraz widownia na prawie 1900 osób.

- zwiedzanie Poczdamu, miasta wpisanego na Światową Listę Dziedzictwa Kultury UNESCO.

- rejs statkiem po rzece Szprewa.

- wizyta na Olympiastadion - stadionie piłkarskim wybudowanym z okazji Igrzysk Olimpijskich zaplanowanych na 1916 r., które się jednak nie odbyły z powodu wybuchu I wojny światowej. Stadion jest miejscem ciekawych wydarzeń, w tym finału Mistrzostw Świata 2006 - Francja-Włochy.

- zwiedzanie podziemi Berlina (Berliner Unterwelten), które dają możliwość przyjrzenia się historii miasta z czasów II wojny światowej i okresu „zimnej wojny”.

- kolację w restauracji z obrotowym pierścieniem znajdującej się na wysokości 207,5 metra z której rozciąga się wspaniały widok na miasto nocą.

Niemcy - Bawaria

Monachium - wizyta w stolicy Bawarii będzie z pewnością inspirującym doznaniem. Monachium to miasto nowoczesne, będące siedzibą firm BMW oraz Siemens a także klubu sportowego Bayern Monachium. W programie pobytu proponujemy:

- zwiedzanie BMW Welt&Museum - w siedzibie firmy, znajdującej się w budynku przypominającym cztery cylindry, Karl Schanzer wybudował prawdziwą świątynię motoryzacji. Można tu obejrzeć wszystkie pojazdy, jakie kiedykolwiek wyprodukowały zakłady BMW, od przedwojennego Dixi, przez Isettę, aż do samochodów wyścigowych. Są tu także silniki, turbiny, samoloty, motocykle i pojazdy we wszelkich możliwych wariantach. Modele specjalne BMW Art Cars stworzone przez renomowanych artystów ostatnich 40 lat sąsiadują z pojazdami z hollywoodzkich filmów i razem z 400 innymi modelami przedstawiają historię i tradycję produkcji BMW do czasów dzisiejszych.

- Mecz na stadionie Allianz Arena.

- Rafting sportowy rzeką Isar - uczestnicy raftingu otrzymają kaski oraz kamizelki. W każdej łodzi znajduje się przewodnik (sternik). Po krótkim przeszkoleniu rozpoczynamy niezwykłą przygodę z alpejskim krajobrazem w tle. Czas trwania: 2,5 – 3 godzin.

- kolacja na Olympiaturm, w restauracji usytuowanej w obrotowej wieży na wysokość 182 m.

- lunche w restauracji Paulaner oraz Hofbräuhaus.

Francja - Riwiera Francuska

Lazurowe Wybrzeże - fragment wybrzeża w Prowansji zwany również Riwierą Francuską, jest jednym z najchętniej odwiedzanych rejonów turystycznych na świecie. Podczas wizyty proponujemy takie atrakcje jak:

- rejs katamaranami z Cannes na wyspę Lorins, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję poznać fragment wybrzeża (Riwiery Francuskiej).

- degustacje win produkowanych na wyspie przez mnichów z Zakonu Cysterskiego. Kongregacja istnieje tu od XVI wieku i obecnie klasztor zamieszkany jest przez 25 skromnie żyjących mnichów.

- wizytę w Monako, drugim najmniejszym Państwie świata. Księstwo Monako jest monarchią konstytucyjną, którą od wieków włada dynastia Grimaldi.

- kolację w restauracji CAFÉ DE PARIS, znajdującej się w Monte Carlo, ekskluzywnej części Monako, znanej z kasyn i przepięknych plaż odwiedzanych przez słynnych ludzi z całego świata. Restauracja słynie z doskonałej kuchni i obsługi.

- wizyta w legendarnym kasynie, klejnocie sztuki "Belle Epoque". Podczas pobytu w kasynie zapewniamy Token do wykorzystania na grę.

- zwiedzanie zabytkowej części Nicei oraz Cannes, miejsca rozsławionego na świecie dzięki festiwalowi filmowemu. Spacer słynnym deptakiem, gdzie największe gwiazdy kina odcisnęły swoje dłonie.

- widokowe przeloty helikopterami (nad najciekawszymi fragmentami wybrzeża).

- zwiedzenie riwiery zabytkowymi samochodami.

- wizytę na torze F3, podczas której będzie możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia - kierowania jednymi z najszybszych samochodów.

Francja - Paryż

Paryż to stolica mody i kultury. Jest najczęściej odwiedzanym miastem świata, które przyciąga wspaniałą atmosferą, kawiarnianym gwarem oraz wszechobecną sztuką i niesamowitą architekturą.

Podczas pobytu w stolicy Francji poza odwiedzeniem sztandarowych atrakcji miasta proponujemy:

- przejażdżkę ikoną francuskiego przemysłu motoryzacyjnego, słynnym citroenem 2CV tzw. kaczką.

- zwiedzanie najstarszej winnicy w Paryżu na Montmartre połączonej z degustacją win.

- rejs statkiem po Sekwanie połączony z lunchem. Podczas rejsu przepłyniemy pod 22 mostami i zobaczymy najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy rzeki.

- kolację połączoną z występem kabaretu w Moulin Rouge.

- kolację w restauracji 58 Tour Eiffel znajdującą się na pierwszym piętrze Wieży Eiffla, skąd rozpościera się widok na Sekwanę i plac Trocadero.

Węgry - Budapeszt

Budapeszt to przepiękne miasto położone nad Dunajem, który dzieli je na dwie części Budę i Peszt. Podczas pobytu w stolicy Węgier polecamy w szczególności:

- pobyt w parku konnym, podczas którego czekają na nas liczne atrakcje jak: przejażdżki bryczkami po posiadłości; pokaz konny gdzie uczestnicy zobaczą jak doskonale Madziarzy współpracują z końmi począwszy od średniowiecznych wojowników walczących konno, poprzez węgierskich pasterzy konnych- csikosy, do czasów współczesnych – ujeżdżania artystycznego i powożenia bryczkami sportowymi. Całość okraszona scenkami rodzajowymi z dużą dawką humoru, konkursami csikosy z udziałem ochotników z publiczności. Po zakończeniu pokazu posiłek, przy akompaniamencie muzyki.

- degustacja win w historycznej dzielnicy Budafok.

- wieczorny rejs statkiem po Dunaju, przy lampce szampana.

- pobyt na torze Formuły 1 – Hungaroring, gdzie będzie możliwość przejazdu samochodami wyścigowymi jak Ferrari, Ford Mustang, Chevrolet Camaro czy Lotus.

- kolacja w Csardzie, restauracji położonej na Wzgórzach Budańskich z wyśmienitą kuchnią. Podczas kolacji pokaz folklorystyczny wraz z występem zespołu.

- Zwiedzanie rodzinnej destylarni palinki połączone z degustacją tego wyjątkowego, węgierskiego destylatu.

- River Ride – zwiedzanie miasta na pokładzie amfibii.

- kąpiele i relaks w uzdrowisku termalnym.

Portugalia - Lizbona

Lizbona - podczas pobytu w stolicy Portugali poza odwiedzeniem kultowych miejsc proponujemy:

- wizytę w winnicach położonych u podnóża gór Serra de Azeitão, podczas której poznamy tajniki produkcji wina zakończonego degustacją.

- spacer po dzielnicy Expo – nowoczesnej, nadmorskiej dzielnicy Lizbony wybudowanej specjalnie na Międzynarodową Wystawę Expo 1998. W trakcie zwiedzania przejażdżka kolejką linową nad Tagiem.

- kolację w Casino Estoril. Podczas kolacji wspaniałe show w wykonaniu europejskich artystów. Po kolacji każdy będzie mógł spróbować szczęścia w kasynie.

- Oceanario Lizbona, największe oceanarium w Europie gdzie w 4 zainscenizowanych akwariach znajduje się ponad 25 tysięcy egzotycznych morskich stworzeń.

- przejazd jeepami połączony z rejsem katamaranem.

- pobyt na torze Circuito do Estoril, gdzie będzie możliwość przejazdu sportowymi, samochodami wyścigowymi.

Hiszpania - Barcelona

Barcelona - położona bezpośrednio nad Morzem Śródziemnym, stolica Katalonii ma do zaoferowania odwiedzającym wiele atrakcji. My wybraliśmy dla naszych klientów:

- Stadion Camp Nou i Museu del Futbol Club Barcelona to miejsce pielgrzymowania wiernych wielbicieli piłki nożnej. Największy w Europie stadion piłkarski zbudowano w 1957 r. według projektu F. Mitjansa dla klubu F.C. Barcelona, zwanego częściej Barça. Tu mieści się także Museu del Barça, największe muzeum piłkarskie na świecie, które przedstawia szczegółową historię klubu. Barça, założona w 1890 r., jest najstarszym klubem piłkarskim na świecie. Jego honorowym członkiem był zagorzały kibic Jan Paweł II.

Proponujemy mecz rozegrany na stadionie FC Barcelona.

- El Pueblo Espanol zostało zbudowane w 1929 roku z okazji Światowej Wystawy, która w tym roku odbyła się w Barcelonie chcąc przedstawić w jednym miejscu najbardziej charakterystyczne i znane elementy architektury i obyczaje z najdalszych zakątków Hiszpanii. Podczas wizyty w Wiosce Hiszpańskiej proponujemy kolację połączoną z pokazem tańca flamenco.

- pobyt na torze samochodów wyścigowych Circuit de Barcelona-Catalunya, na którym od roku 1991 odbywają się wyścig o Grand Prix Hiszpanii. Wizyta obejmuje zwiedzanie toru oraz przejazdy samochodami wyścigowymi, takimi jak Ferrari czy Lamborghini.

- lunch w Torre de Alta Mar – restauracji znajdującej się na wieży, na wysokości 75m skąd rozpościera się wspaniały widok na Barcelonę.

Norwegia - Fiordy

Norwegia - kraj może być inspiracją do wielu wycieczek, gdyż za każdym pokonanym zakrętem zaskakuje i zachwyca. Polecamy w szczególności:

- Archipelag Lofotów - położony za kołem podbiegunowym, składający się z dziesiątek wysp i wysepek o bardzo urozmaiconej linii brzegowej.

- Geirangerfjord - uznany przez UNESCO jak i turystów za unikalny i wyjątkowo piękny, którego atrakcją są liczne wodospady.

- Droga Trolli - otwarto ją w 1936 roku i od samego początku stała się ona sztandarową atrakcją turystyczną Norwegii. Przemierzając trasę podziwiamy nie tylko majestatyczne widoki, ale również umiejętności inżynierów i budowniczych, którzy w przeciągu 8 lat zbudowali ją w tak trudnym i niedostępnym terenie.

- Przylądki Nordkapp i Knivskjellodden - oba przylądki położone na wyspie Magerøya, w norweskiej prowincji Finnmark. Wzniesienie, na którym znajduje się Przylądek Północny, jest ogromną atrakcją turystyczną, którą pomimo niedogodnego dla ruchu turystycznego położenia wyspy Magerøya, odwiedza wielu turystów z całego świata.

- Wyspa Senja - wyspa znajdująca się na północ od Lofotów, w prowincji Finnmark. Jej zachodni brzeg wygląda na mapie jak szczęka, której długie zęby obmywane są przez wody Oceanu Arktycznego. Występujące naprzemiennie, osłonięte górami zatoki oraz wysunięte w stronę morza „ostre jak brzytwa” skaliste półwyspy („diabelskie zęby”), tworzą wyjątkowy krajobraz.