f
 

Proponujemy organizację eleganckich imprez firmowych. Realizujemy jubileusze, doroczne spotkania sprzedażowe, bale karnawałowe, otwarcia nowych siedzib i oddziałów, a także inne imprezy związane z istotnymi wydarzeniami w firmach.


Przykładowe atrakcje podczas tego typu imprez przedstawiamy poniżej.


Laser show

Niesamowite widowiska świetlne, które zachwycają widzów milionami barw i kształtów. Przy użyciu projekcji wiązek laserowych i odpowiednio dobranej muzyce wprowadzamy widzów w niezwykły świat wrażeń wizualnych. Przygotowujemy również pokazy prezentujące logotypy oraz opowiadające o usługach i produktach firm.

Video mapping

Trójwymiarowe pokazy wyświetlane na budynkach czy przedmiotach za pomocą projektorów, łączą w sobie video, animację 3D oraz dźwięk. W porozumienia z klientami tworzymy scenariusze przedstawiające usługi i produkty. Video mapping to idealna atrakcja imprezy firmowej organizowanej z okazji otwarcia nowej siedziby, wprowadzenia nowego produktu na rynek czy też okrągłego jubileuszu firmy.

Multimedia

Stosowane przez nas najnowsze rozwiązania techniczne pozwalają uzyskać niezwykłe efekty i nadać eventowi odpowiednią oprawę. W naszej ofercie znajdują się ekrany, projektory i monitory LCD, a także oświetlenie i nagłośnienie koncertowe obsługiwane przez doświadczonych realizatorów.

Artyści

Do udziału w eventach zapraszamy gwiazdy estrady, które nadają imprezom wyjątkowego charakteru. Proponujemy zarówno wykonawców muzycznych jak i kabaretowych.

Piaskowe animacje

To niezwykłe show, wprowadzające widzów w magiczny świat. Jest to sztuka malowania piaskiem na szkle przy akompaniamencie muzyki. Artyści tworzą niesamowite obrazy, gdzie powstają wręcz żywe animacje, w których może być zawarta historia rozwoju przedsiębiorstwa, jego usług, przedstawione są produkty, logotypy itp.

Konferansjerzy

Nadają kształt i klimat imprezom, dbając o ich spójność oraz realizację kolejnych elementów programów. Współpracują z nami konferansjerzy znani ze świata showbiznesu.

Niestandardowe lokalizacje

Na potrzeby realizacji spotkania firmowego można zaaranżować wiele ciekawych przestrzeni, które nie zawsze kojarzą nam się z miejscem bankietowym. Organizacja wydarzenia w takim miejscu z pewnością mile zaskoczy uczestników. Przykładem może być kolacja w Kopalni Soli w Wieliczce czy event podczas meczu na stadionie piłkarskim.