f
 

Organizujemy kompleksowo pikniki firmowe nawet dla kilkutysięcznej publiczności m.in. w takich miastach jak Poznań, Warszawa, Wrocław i innych miejscowościach. Poniżej przedstawiamy wybrane pikniki tematyczne.


Piknik Młodzi Naukowcy

Nauka poprzez zabawę, to sprawdzony sposób, na to żeby zainteresować dzieci zagadnieniami z dziedziny robotyki, fizyki i chemii. Podczas imprezy weźmiemy udział w warsztatach budowania robotów, a następnie przy ich użyciu stoczymy walkę na ringu. Na niezwykły pokaz eksperymentów zaprosi do swojego laboratorium naukowiec. W dalszej części imprezy zbudujemy i wystrzelimy rakietę oraz przejdziemy szkolenie na żyroskopie. Podróż w przestrzeni kosmicznej odbędziemy na pokładzie symulatora statku kosmicznego. Poznamy również na własnej skórze działanie urządzeń takich jak Poweriser czy Segway. To oczywiście tylko niektóre z atrakcji, które będą Państwa udziałem podczas pikniku naukowego.

Podróż dookoła świata

Zapraszamy Państwa do jedynej w swoim rodzaju, ekscytującej i niezapomnianej podróży dookoła świata! Zaproponowane konkurencje oraz scenografia utrzymana są w klimacie wojaży po kontynentach.

Podczas pikniku odwiedzimy Afrykę, gdzie będziemy wspinać się na Kilimandżaro, natomiast w Azji spróbujemy swoich sił w zapasach sumo. Ameryka Północna przywita nas szalonym rodeo na byku, a Europa rozgrywkami piłkarskimi.

Piknik motoryzacyjny

Motoryzacja jest pasją zarówno dorosłych jak i najmłodszych uczestników imprez.

Wśród atrakcji plenerowych pojawią się m.in.: wspólne konstruowanie pojazdów z dostarczonych materiałów, symular Formuły 1 w skali 1:1, symulator dachowania i zderzeń, refleksomierz. Weźmiemy udział w wyścigu mechaników oraz quizie ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Ponadto wykonamy slalom w alkogoglach oraz odwiedzimy PIT STOP.

Piknik sportowy

Uczestnikom imprezy proponujemy spędzenie czasu w duchu sportowej rywalizacji, korzystając z atrakcji takich jak: gigantyczne piłkarzyki, bramka celnościowa, strongman, mini golf, gigantyczny dart, koszykówka etc. Firmowych sportowców zapraszamy do aktywnego udziału w turnieju siatkówki plażowej, piłki nożnej oraz piłkarzyków stołowych.

Podczas imprezy będziemy mieli okazję poznać mistrza świata w Freestyle Football i podziwiać pokazy jego zręczności.

Świat cyrku

Cyrk to miejsce, gdzie świat iluzji przeplata się z rzeczywistością. Piknikowe miasteczko cyrkowe stanowi doskonałą atrakcję zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych. Animacje z wykorzystaniem akcesoriów cyrkowych, warsztaty podczas których będziemy zamykać uczestników imprezy w kolorowych bańkach mydlanych, szczudlarze czy pokazy iluzjonistyczne, to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

Animacyjny kącik dziecięcy

Zabawy i animacje podczas pikniku firmowego dostosowujemy do wieku oraz preferencji dzieci. Każde z nich z pewnością znajdzie atrakcję dla siebie. Rodzice z kolei będą mieli pewność, że ich pociechy spędzą mile czas pod opieką doświadczonej kadry animatorów. W naszym kąciku nie zabraknie takich atrakcji jak: malowanie buziek, gry i zabawy plastyczne, popularne gry ogrodowe, zjeżdżalnie dmuchane czy basen z piłeczkami dla najmłodszych.