f
 

Imprezy integracyjne – osobom, które pragną oderwać się od biurek lub po trudach szkolenia w sali konferencyjnej chcą spotkać się na zupełnie innym gruncie, proponujemy organizację imprez zewnętrznych.

  • Rajdy 4x4 samochodami terenowymi w trudnym terenie, podczas których uczestnicy będą mogli zmierzyć się z przeciwnościami i pokonać naturalne przeszkody, takie jak rzeka, strome podjazdy i zjazdy, trawersy lub przy użyciu wciągarek przejechać przez grząski teren bagienny. Organizujemy całodniowe rajdy w różnych zakątkach Polski, polecamy zwłaszcza Warmię i Mazury. Zespoły przypisane do samochodów nie tylko rywalizują ze sobą, w pewnych sytuacjach, żeby osiągnąć sukces, jakim jest ukończenie rajdu, muszą także współpracować. Nasi instruktorzy to fachowcy doskonale znający swoje maszyny. Chętnie podzielą się z Państwem własnymi doświadczeniami i zaproszą do udziału w niesamowitym przeżyciu, jakim jest impreza 4x4.
  • Imprezy wspinaczkowe – dla tych, którzy marzą o odkrywaniu miejsc niedostępnych dla przeciętnego człowieka, proponujemy imprezę przeprowadzoną przez instruktorów wspinaczki. Biorąc w niej udział, zapoznacie się Państwo z technikami alpinistycznymi, przejdziecie mostem linowym zawieszonym nad przepaścią, czy też zjedziecie kolejką tyrolską rozciągniętą nad urwiskiem skalnym. Co ważne, gwarantujemy bezpieczeństwo organizowanych przez nas imprez wspinaczkowych. Wydarzenie tego typy polecamy w szczególności osobom, które lubią przygody z adrenaliną.
  • Regaty sportowe – z roku na rok coraz więcej firm jako główną atrakcję organizowanych imprez wybiera właśnie regaty żeglarskie. Żeglarstwo to dyscyplina, która wymaga od uczestników zaprezentowania walecznej postawy oraz wytrwałości w zmaganiach na falach a także prawdziwej współpracy, co niewątpliwie pozytywnie wpływa na późniejsze relacje między pracownikami na polu zawodowym. By wziąć udział w regatach, pracownicy Państwa firmy nie muszą wcale znać się na żeglarstwie – na każdej łodzi zapewniamy bowiem doświadczonego sternika z uprawnieniami, który szybko nauczy sztuki żeglarskiej nawet największych laików. Zmagania z żywiołem oceniane są przez komisję sędziowską, która pływa na oddzielnym statku, a przy tym cały czas ma kontakt z zespołami i komentuje wydarzenie.
  • Imprezy scenariuszowe – pracownicy zostają podzieleni na mniejsze zespoły, którym powierza się misję. Zespoły otrzymują zalakowane koperty z mapą, instrukcją lub wykazem zadań do wykonania. Imprezy te przyjmują formę szkoleń o charakterze paramilitarnym, misji z pogranicza działań służb specjalnych lub też gier przygodowych o interesującej fabule.
  • Sea Camp - morska przygoda z dawką adrenaliny, podczas której połączymy rozrywkę z aktywnym spędzeniem czasu. Uczestnicy wezmą udział w szeregu zadań, które obejmują naukę podstaw windsurfingu, kitesurfingu oraz pakiet zajęć rekreacyjnych takich jak Wakeboarding czy Stand Up Paddle Boarding. Nad całością czuwać będzie kadra doświadczonych instruktorów.
  • Warsztaty fotograficzne z udziałem modelek, kręcenie teledysków do muzyki, konstruowanie samochodów i ich tuningowanie – atrakcje tego typu cieszą się ostatnio znaczną popularnością. Rekomendujemy je szczególnie młodym zespołom (tj. pracującym ze sobą od niedawna), ponieważ pozwalają na wyłonienie liderów i polepszają współpracę w grupie.